Bellevue

  • 1.1 Jídlo
  • 1.3 Obsluha
  • 1.2 Interiér
  • 1 380 Kč Cena

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Rezervovat
Bellevue

Smetanovo nábřeží 18, Praha 1, Staré Město

Kuchyně: mezinárodní

Otevřeno: 12–15, 17.30–23, denně

+420 222 221 443

Pražská superstar! Místo plné kouzel – nutno okusit. Moderní designové prostory s magickými skleněnými prvky od Ronyho Plesla. Špičková gastronomická tradice – a zároveň progresivní evropské kulinářské trendy. Neopakovatelný výhled na Pražský hrad a Karlův most.
Šáda Marek
Šáda Marek

Marek Šáda je šéfkuchař restaurace Bellevue. Místo na pražské gastromapě si vybudoval rychlými kroky při svém tříletém působením v restauraci Mlýnec. Nyní kulinářsky čaruje již několik měsíců v restauraci Bellevue, která letos obsadila třetí pozici v anketě Grand Restaurant – Mauerův výběr a pravidelně se již několik let umisťuje v první desítce hodnocení Top Restaurace.
 
Gastronomický inovátor Marek Šáda získal své znalosti ve vyhlášených podnicích u nás i v zahraničí. Působil ve známých restauracích Flambée, Kampa park, Dégustation, ACME v New Yorku. Po návratu domů jeho kroky vedly do Zátiší Group. Na Novotného lávce v restauraci Mlýnec chystali koncepční změnu. Marek Šáda přišel v pravou chvíli a jeho bohaté zkušenosti, mladistvý elán a neotřelá kreativita, bylo to, co Mlýnec potřeboval. Odvážně se pustil do změn celého chodu kuchyně a především menu. To přispělo k tomu, že z restaurace Mlýnec, se stal gastronomický objev, který začal lákat i tuzemskou klientelu. A je to také díky českým tradičním pokrmům a surovinám, které jsou moderně a netradičně podávané.
 
V roce 2016 Marek obsadil 3. místo v české národní kuchařské soutěži Bocuse d’Or, která během dvoudenního klání prověřila nadání, invenci i kreativitu všech přítomných soutěžících.

 

Vyberte si z volných termínů

Načítám ....