Mňam Tour

Připravujeme

Gastronomické výpravy za kulinářskými zážitky

Gastronauti touží po jiném cestování. Chtějí "ochutnávat" jiné země a nadšeně hltat gastronomické zážitky. Samozřejmě, že delikatesní sousta je třeba čas od času proložit kulturní památkou, historickým výletem, cyklistickou či pěší túrou, proplaváním se v moři. Cíl společnosti Mňam Tour zůstává však jednoznačný - ochutnávat nová jídla, pít nové nápoje, poznat a pochopit jiné kraje prostřednictvím jednoho z nejcharakterističtějších momentů - místní gastronomie.

Filosofií Mňam Tour je pořádat výpravy pro max.10-15 osob, pro foodie, gurmány a gastronauty, kterým představí kuchaře, farmáře, vinaře, pivaře, pekaře, uzenáře, koňakáře. Rozhodně se nechystáme pouze na návštěvu hvězdičkami oceněných "michelinských" restaurantů! Ty si může najít každý sám. My poskytneme nevídaný zážitek a vždy bude osobně přítomen Pavel Maurer a někdo z jeho týmu, kdo zná destinaci.

Pokud se vám nechce čekat na další výpravu, přijměte naše pozvání na Maurerův stůl, kde naleznete výběr srdcových podniků Pavla Maurera.

Podívejte se na historii cest a fotografie.