V Zátiší

  • 1.3 Jídlo
  • 1.3 Obsluha
  • 1.5 Interiér
  • 1 210 Kč Cena

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

V zátiší - interiér (levá místnost)

Liliová 1, Praha 1, Staré Město

Kuchyně: česká, indická, mezinárodní

Vlastnosti: farmářské produkty, salónek

Otevřeno: 11:30–15, 17–22, út–so

+420 222 221 155

Stálice vysoké gastronomie. Tady se nemůžete splést. Vybrané pokrmy české, mezinárodní a indické kuchyně vám servírují na unikátním designovém porcelánu. Personál pod taktovkou pana Pavlíčka „tiká“ jako hodinky. Prosklenou stěnou můžete zkontrolovat, co se děje v kuchyni.

Chramec Igor, Brož Pavel, Mamgain Ramesh
Chramec Igor, Brož Pavel, Mamgain Ramesh

Menu V Zátiší vzniká pod taktovkou dvou šéfkuchařů, Igora Chramce a Pavla Brože, o autentické indické speciality se stará sous-chef Ramesh Mamgain.

Igor Chramec – Executive Chef

Gastronomii propadl již v 15 letech. Pracoval ve špičkových restauracích v Anglii a v jednom novátorském podniku v Austrálii. Původem ze Slovenska, ale svůj domov nyní našel v Praze.

Pavel Brož – Executive Chef

Do restaurace V Zátiší nastoupil v dubnu 2017. Před tím žil přes 12 let v Londýně a Edinburghu, kde pracoval pro kuchařské legendy, jaké jsou Albert Roux, Paul Merrett nebo Galvin brothers. Ve Skotsku se také během několika let vypracoval na pozici šéfkuchaře.

Ramesh Mamgain - Creative Indian Chef

Pro Zátiší Group pracuje od roku 2014. Předchozích 15 let pracoval v mezinárodních hotelových řetězcích a špičkových restauracích v Indii a Asii.

Načítám ....