U Sestřiček

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

U Sestřiček - interiér

Čeladná 42, Čeladná

Kuchyně: česká, mezinárodní

Vlastnosti: bezbariérová, farmářské produkty, parking, salónek, se psem, zahrádka, živá hudba

Otevřeno: po - ne 10:00 - 21:00

+420 552 533 224

Interiér je laděn do světlých, přírodních barev. Neobvyklá stropní svítidla a krb s průhledem do hlavní místnosti i salonku. Originální výzdoba velkoformátových fotografií z přelomu 19. a 20. století. Jídla se připravují metodou sous-vide (ve vakuu) při maximálním zachování kvality potravin. Suroviny od místních dodavatelů.

Lekač Martin
Lekač Martin

Narodil se v roce 1991, vystudoval Střední školu gastronomie a služeb ve Frýdku – Místku a ihned po jejím ukončení v roce 2010 nastoupil jako kuchař do hotelu Prosper v Čeladné. Od roku 2014 působí na pozici šéfkuchaře v naší restauraci U Sestřiček, která je součástí Beskydského rehabilitačního centra v Čeladné.

Společně se svým týmem se zaměřuje na převážně česká jídla a rád oživuje receptury, na které se již pozapomnělo, ale přesto jsou stále vynikající. Za použití moderních postupů jim dává nový vzhled a seznamuje je se svými hosty.

Jeho zásadou je maximální využívání lokálních dodavatelů a malovýrobců zaměřených převážně na kvalitu a řídí se pravidlem: „Co si můžeme vyrobit sami, nemusíme kupovat.“

Jeho koníčky jsou kromě velmi, velmi trpělivé rodiny také sbírání starých kuchařek.

Načítám ....