Statenický mlýn

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Statenický mlýn - Interiér

Statenice 457, Statenice

Kuchyně: mezinárodní

Vlastnosti: bezbariérová, dětský koutek, farmářské produkty, parking, se psem, zahrádka

Otevřeno: 11–23, denně

+420 725 688 000

Zaměřte se na centrum moderního vilového komplexu nedaleko okrasného jezírka. Sezonní speciality, pizza z pece na dřevo. Pravidelně se těšte na zajímavé akce, kdy můžete sníst všechno, co zmůžete!

Restaurant Statenický mlýn

Restauraci Detaillo Statenický Mlýn najdete nedaleko Prahy, v rezidenční vilové čtvrti, postavené v anglickém stylu.

Jsme gastronomickým komplexem přímo ve středu obce Statenice, ke kterému přiléhá okrasné jezírko s možností klidného odpočinku spojeného s relaxací.

Restaurace Vás překvapí moderním interiérem, kde ve spodní části najdete bar, vybízející k příjemnému posezení s přáteli. Dalších 180 míst je Vám k dispozici v přízemí a v prvním patře, kde se nachází také dětský koutek, odpočinková část s designovými koženými sedačkami.

 

Venkovní terasa přímo nad jezírkem patří k neodmyslitelné části našeho stavení. V letních měsících zde najdete klid u vynikající kávy Filicori Zecchini, která se pyšní certifikátem kvality institutu INEI, i u výběru několika druhů točeného piva a míchaných nápojů.

 

V zimním období zde můžete sledovat své ratolesti skotačící na zamrzlé ploše jezírka. V příjemném prostředí s připojením WIFI a za asistence profesionální obsluhy, vyškolené podle standardů společnosti Detaillo Statenický Mlýn, si můžete pochutnat na specialitách mezinárodní kuchyně, orientované na mezinárodní gastronomii s nabídkou českých a středomořských specialit.

 

Naše menu doplňuje pestrá polední nabídka a pizzy vyrobené v peci na dřevo. K neodmyslitelné součásti naší nabídky patří výběr velmi kvalitních vín z celého světa, samozřejmostí je i výběr z tuzemských sklepů.

 

Jsme přesvědčeni o tom, že v naší restauraci Detaillo Statenický Mlýn najdete nejen místo, kde se budete scházet s přáteli na dobrém jídle s výborným servisem, ale že zde najdete i příjemný prostor pro svoje firemní večírky, narozeniny, svatby a různé prezentace.

 

Jsme týmem lidí, kteří co se o Vás postarají v přátelském prostředí naší restaurace.

Načítám ....