Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental

  • 1.7 Jídlo
  • 1.4 Obsluha
  • 1.7 Interiér
  • 1 250 Kč Cena

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental

Nebovidská 1, Praha 1, Malá Strana

Kuchyně: asijská, čínská, indická, thajská, vegetariánská, vietnamská

Vlastnosti: bezbariérová, farmářské produkty, parking, salónek, se psem, zahrádka

Otevřeno: 6.30–11, 12–23, denně (restaurace), 12–01, pá, 12–02, so (bar)

+420 233 088 750

Asijská gastronomie „de luxe“ v hotelu Mandarin Oriental! Pokrmy jsou servírovány rodinným způsobem doprostřed stolu a s každou specialitou se hosté doslova přenesou do specifických asijských oblastí. Inspirace pouličními prodavači i autentickou regionální kuchyní. Originální koktejly perfektně doplňují jednotlivé pokrmy.

Senewiratne Stephen
Senewiratne Stephen

Rodilý Srílančan, šéfkuchař Stephen Senewiratne přináší do restaurace a baru Spices autenticitu a vášeň pro asijskou kuchyni.

 

Stephen získal diplom v hotelovém managementu a gastronomii v hotelové škole Claremont v Colombu na Srí Lance. Svou kariéru zahájil tento talentovaný šéfkuchař v několika pětihvězdičkových hotelech na Srí Lance, strávil dva roky na lodi Carnival Cruise a poté se přestěhoval do Prahy. Nejprve pracoval jako chef de partie v hotelu Radisson Blu, později v roce 2010 nastoupil do Mandarin Oriental, Prague jako zástupce šékuchaře a podílel se na vytvoření nového konceptu a opětovnému otevření restaurace a baru Spices v roce 2015. Stephen vyučuje v pražském kulinářském institutu základní asijskou a avantgardní kuchyni.
 

Šéfkuchaře Stephena Senewiratne v kuchyni doprovází jeho zástupci Michal Horváth a Filip Kočí, kteří jsou zcestovalí a prokazují své jedinečné znalosti a dovednosti. Pro tento kuchařský tým je ctí přinášet autentické asijské pokrmy hostům až na stůl.

Načítám ....