Malešický mikropivovar

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Malešický mikropivovar - interiér

Malešická 126/50, Praha 10, Malešice

Kuchyně: česká

Vlastnosti: salónek, se psem, zahrádka

Otevřeno: 11–23, po–so, 12–22, ne

+420 727 803 872

Výborné pivo, klasická česká kuchyně a přátelská rodinná atmosféra. Na čepu naleznete kromě pečlivě vařených malešických originálů i zajímavé speciály z českých i zahraničních pivovarů. Ochutnat můžete české klasiky, speciality připravované na pivu nebo různé domácí pochoutky a čerstvé dobroty z vlastní udírny. Bohatý celoroční program tematických akcí.

...ABY KAŽDÝ DEN BYL ORIGINÁL

Malešický mikropivovar nenajdete v centru Prahy, ale je to z něj co by kamenem dohodil. Díky dokonalému pivu, klasické české kuchyni a přátelské rodinné atmosféře patří mezi ty nejlepší.

V této moderní restauraci se budete se cítit jako v dobách, kdy se ještě u piva a jídla scházeli přátelé a rodina a cenili si společně stráveného času. Na čepu naleznete kromě pečlivě vařených Malešických Originálů i zajímavé speciály z českých i zahraničních pivovarů. Ochutnat můžete české klasiky, speciality připravované na pivu nebo různé domácí pochoutky či čerstvé dobroty z vlastní udírny.

Čeká na Vás příjemné posezení na LETNÍ ZAHRÁDCE či bohatý celoroční PROGRAM AKCÍ v restauraci nebo na Malešické šalandě, včetně ochutnávkových pivních večerů, cestovatelských promítání či autorských večerů zajímavých osobností. Prostor Malešické šalandy je také velmi oblíbený na pořádání svateb, narozeninových a rodinných oslav nebo pro pořádání firemních akcí a večírků.

Podobné místo v Praze budete jen těžko hledat.

Načítám ....