Levitate Restaurant

  • 1.1 Jídlo
  • 1.2 Obsluha
  • 1.4 Interiér
  • 1 560 Kč Cena

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Levitate Restaurant - interiér

Štěpánská 611/14, Praha 1, Nové město

Kuchyně: asijská, dary moře, fusion, japonská, vietnamská

Vlastnosti: farmářské produkty, parking

Otevřeno: 18–24, st–so

+420 724 516 996

Přinášejí vlastní, unikátní kuchyni, která boří vše zažité a přitom poskytuje neotřelý gastronomický zážitek. Jedná se o jedinečný koncept autentické asijsko-nordické kuchyně. Čerstvé sezonní ingredience jsou zde využité do posledního kousku. Díky tomu kuchyně neprodukuje téměř žádný odpad.

Chu Phuong Duy
Chu Phuong Duy

Hlavním aktérem stojícím za kuchyní Levitate Restaurant je mladý a ambiciózní šéfkuchař, Chu Phuong Duy. Duyovi se v hlavě zrodil originální nápad spojit skandinávský přístup ke gastronomii s asijskými bylinkami, kořením, exotickým ovocem a chutěmi, které jej provázely celé jeho dětství. Duyho styl vaření je odvážný a nekonvenční – nezdráhá se experimentovat a mísit intenzivní nordické chutě s jemnými nuancemi východní Asie.

Před svým působením v Levitate Duy sbíral zkušenosti v renomovaných pražských restauracích, například SaSaZu, Mandarin Oriental, Prague a SOHO restaurant&lounge.

Duy je gastronomický nadšenec, jenž neváhá ve své kuchyni trávit dny a noci. Jeho odhodlání se neustále zdokonalovat, rozvíjet a být otevřen novým přístupům se promítá do upřímné touhy přinést svým zákazníkům nezapomenutelný degustační zážitek.

Načítám ....