Le Palais Prague hotel, Artista

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Le Palais Prague hotel, Artista - interiér

U Zvonařky 1, Praha 2, Vinohrady

Kuchyně: česká moderní, mezinárodní

Vlastnosti: bezbariérová, farmářské produkty, parking, salónek, se psem, zahrádka

Otevřeno: 11–22.30, denně

+420 234 634 111

Výhled na Nuselské údolí, snadná dostupnost z centra, příjemná letní terasa. V zimě oceníte krb, dřevěné obložení, poctivé koberce a stylovou výzdobu.

Mendailonek

Artista Restaurant Le Palais Art Hotel

Restaurace Artista Le Palais Art Hotelu nabízí inovativní a nekonvenční pokrmy české i mezinárodní kuchyně s použitím tradičních i místních surovin. Retaurace podává bohatou a plnou hotelovou snídani od raních hodin, chutné jídlo z fenomenálního menu, široký výběr vín nejlepších značek a vinařů a prvotřídní výběr vybraných nápojů včetně vzácných druhů lihovin
V letních měsících od dubna do září je k dispozici letní terasa s úchvatným výhledem na Nuselské údolí a Nové Město s legendárními červenými střechami a stovkami věží.
Terasa je v dobrém počasí otevřená každý den

Lobby Bar
Le Palais Lobby Bar je součástí hlavního sálu hotelové haly, kde si můžete dát rychlou kávu nebo strávit celý den. Bar je rozdělen na dvě části, z nichž samostatná knihovna s krbem nabízí velmi tradiční posezení jako na začátku století v době Belle Époque. Hotelový Lobby Bar nabízí široký výběr špičkových alkoholických a nealkoholických nápojů, italské pražené kávy, domácí koláče a pečlivě vybrané sezónní barové pokrmy.

Načítám ....