La Villa

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

La Villa - interiér

Stráže 3661, Zlín

Kuchyně: francouzská, mezinárodní

Vlastnosti: parking, zahrádka

Otevřeno: 11.30–14.30, 18–22.30, út–čt, 11.30–14.30, 18–23, pá–so

+420 571 612 044

Symbolem místa jsou původní vzrostlé borovice, které zdobí zahradu. Pro potřeby kuchyně zde byly vysazeny ovocné stromy i bobuloviny a vybudovány záhony pro pěstování bylinek a zeleniny. Během dne zde panuje uvolněná atmosféra ve stylu „francouzského bistra“ a za soumraku se z La Villy stává „fine dining“ restaurace. Pro opravdové gurmány zde nabízejí okouzlující degustační menu „Le Pin“.

Löffler Július
Löffler Július

Šéfkuchař restaurace La Villa 

 

Július chtěl být kuchařem již od útlého dětství a o jiné práci ani na okamžik nepřemýšlel. Vždy s nadšením pozoroval svého otce při práci v kuchyni malé restaurace. A byl to právě jeho otec, kdo mu předal dovednosti a zapálení pro kuchařské umění. Je to nádherný příběh toho, jak řemeslo může přecházet z generace na generaci. 

 

Jeho filozofií je zachovat přirozenou vůni a chuť nejlepších dostupných sezónních surovin a jemně je kombinovat s kuchařskými technikami, které vyzdvihují jejich původ. 

 

Sám říká: „může to znít jako klišé, ale práce s kvalitní čerstvou surovinou je vždy pro mě, jako kuchaře, radost, mohu s ní experimentovat, vymýšlet a tvořit souhru mezi jednotlivými elementy, které vytváří úžasný celek”.

 

Největší inspirací je pro něho sama příroda, která je tou nejúžasnější paletou barev a přehlídkou možných surovin. Vaření pro něho není jen řemeslo, ale i umění. Do jídla se snaží přenést své vize, emoce a enthusiasmus. Věří, že výsledný efekt je pro hosta nečekaný zážitek.

 

„Ovšem není skvělého kuchaře bez skvělého týmu“, ještě dodává.

Načítám ....