Kopyto

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Kopyto - interiér

Bořivojova 116, Praha 3, Žižkov

Kuchyně: česká, mezinárodní, steakhouse, tex-mex

Vlastnosti: dětský koutek, salónek, se psem, zahrádka

Otevřeno: 11–24, po–čt, 11–01, pá, 12–24, so

+420 774 666 604

Jako na jediném místě v Praze zde můžete ochutnat speciality z nutrie říční. Jinak tradiční česká kuchyně z čerstvých surovin od lokálních dodavatelů. V sezoně funguje zahradní udírna. Čepovaný cider Kingswood, tanková Plzeň, sudová vína z Moravy a výběr karibských rumů.

Plzeňský restaurant Kopyto

Plzeňský restaurant Kopyto byl otevřen na podzim roku 2010 v nově zrekonstruovaných prostorech bývalého hudebního klubu Kopyto. První 3 roky jste v tanku našli pivo Lobkowicz, následných 5 let pivo Pilsner Urquell a od roku 2019 Gambrinus 11°.

 

Zachování původních architektonických prvků v decentní kombinaci s moderním designem dodává restauraci osobitý ráz. U vstupu najdete fotbálek, šipky a 2 Beerpongové stoly. Hlavní restaurace s kapacitou 60 míst a dětským koutkem dominují celému prostoru. Rumový salónek s 20 místy, Plzeňský salónek s 32 místy a salónek Gambrinus s 10 místy dávají velké možnosti výběru na vaše oslavy, svatby, promoce nebo firemní rauty. V létě si můžete vychutnat klidné posezení na zahrádce s kapacitou 80 míst a letním zastřešeným barem s kapacitou 35 míst.  V celém prostoru restaurace je wi-fi zdarma, televize na sportovní přenosy a po stažení aplikace BarBox si můžete pouštět hudbu dle vlastního uvážení.

 

Na zahrádce nepřehlédnete náš gril s udírnou. Speciality z grilu si vychutnáte v letních měsících v době otevřené zahrádky. Udírna však jede celoročně a tak si speciality můžete vybrat v jídelním lístku. I zbytek jídelního lístku je typicky český, ale najdete na něm i steaky z australských býčků, burgery nebo dětská jídla a dezerty.

 

Pokud plánujete firemní večírek, raut, oslavu narozenin, promoci nebo svatbu, vše pro vás velice rádi připravíme. A to včetně ozvučení, osvětlení nebo karaoke.

 

A nemusí to být jen v naší restauraci, ale s cateringovými službami rádi přijedeme i za vámi.

 

Co říct na závěr? Ať už dostanete chuť na skvěle načepované pivečko, sklenku výborného moravského vína nebo kulinářský skvost z díla našich kuchařů, rádi Vás přivítáme v Plzeňském restaurantu Kopyto.

 

S přáním skvělého gastronomického zážitku v našem podniku

Pavel Protiva

Načítám ....