Kobe Fusion Restaurant Anděl

  • 1.6 Jídlo
  • 2.3 Obsluha
  • 2.5 Interiér
  • 790 Kč Cena

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Kobe Fusion Restaurant Anděl - interiér

Radlická 3185/1c, Praha 5, Smíchov

Kuchyně: asijská, česká, česká moderní, čínská, dary moře, fusion, mezinárodní, steakhouse

Vlastnosti: bezbariérová, dětský koutek, parking, zahrádka, živá hudba

Otevřeno: 11–23.30, denně

+420 257 312 794

Výjimečné prostředí, dokonalý servis, jedinečný cit pro detail. Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie. Ti nejlepší kuchaři a profesionálně vyškolený personál se postarají o to, aby se z vaší návštěvy stal nezapomenutelný zážitek.

Křenek Jaroslav
Křenek Jaroslav

Jaroslav Křenek, šéfkuchař restaurací KOBE RESTAURANTS

Narozen 3.7.1975

 

Jaroslav Křenek je šéfem kuchařského týmu restaurací KOBE RESTAURANTS. Jaroslav se podílel na přípravě menu a otevření první restaurace KOBE na Václavském nám., od té doby má za sebou přípravu a otevření dalších restaurací KOBE v OC CHODOV, dále na ul. Radlická na pražském Andělu a v Bratislavvě. Dále SUSHI NOODLES BY KOBE RESTAURANTS v OC OLYMPIA v Brně a nově i SUSHI NOODLES BY KOBE RESTAURANTS a PIZZA FRANCESCO v OC METROPOLE ZLIČÍN v Praze.

 

Jako kuchař pracuje již 20 let. Nejvíce zkušeností nasbíral v restaurantu Le Bistrot de Marlene a působil v řadě dalších francouzských restaurací. Jako zlomové kariérní okamžiky uvádí možnost spolupráce s francouzskými šéfkuchaři při otevíraní pražských restaurací a samozřejmě možnost stát u zrodu značky KOBE na českém gastronomickém trhu. Kromě přípravy celé řady novinek a sezónních menu je Jardovým každodenním cílem hledání dodavatelů a surovin té nejvyšší kvality, aby zajistil gastronomické zážitky té nejvyšší kvality pro své hosty.

Načítám ....