Hoffmeister restaurant

  • 2.2 Jídlo
  • 1.8 Obsluha
  • 1.8 Interiér
  • 750 Kč Cena

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Hoffmeister restaurant - interiér

Pod Bruskou 7, Praha 1, Malá Strana

Kuchyně: bio, česká moderní, dary moře, francouzská, kontinentální, mezinárodní, středozemní

Vlastnosti: bezbariérová, farmářské produkty, parking, salónek, se psem, zahrádka, živá hudba

Otevřeno: 7–22.30, denně

+420 251 017 133

Poblíže Starých zámeckých schodů najdete proslulý podnik, perlu pražského podhradí. Stylové prostředí, výborná poloha a prvotřídní kousky české i mezinárodní kuchyně. Kompozice všech pokrmů je jedinečná a výsledkem je lahodné kouzlo v podobě zdravé zážitkové gastronomie, opírající se o trendy moderního životního stylu.

Svoboda Jiří
Svoboda Jiří

Šéfkuchař restaurace, Jiří Svoboda, je součástí našeho hotelu již od roku 2015 a rostoucí návštěvnost naší restaurace jen potvrzuje to, že um Jiřího Svobody si zaslouží pozornost všech gurmánů. Jsme přesvědčeni o tom, že pražská gastronomická scéna o něm určitě ještě mnohé uslyší.

Jeho slova krásně shrnují koncept naší restaurace a toho, na co se mohou všichni milovníci skvělé gastronomie těšit u nás na Malé Straně.

„Pravidelně sledujeme životní styl a dle požadavků hostů měníme i nabídku svých jídel. Suroviny vybíráme dle sezonnosti, tím se zajistí jejich čerstvost a vysoká kvalita. Stejně tak sledujeme i zdraví prospěšné složky pro udržení dobré kondice. Máme rádi nové gastronomickétechnologie při úpravě potravin.“Naším cílem je vytvoření zdravé zážitkové gastronomie, která přinese prožitek nejen z konzumace jídla, ale i pocit „trendy životního stylu“.

Načítám ....