Chorvatský mlýn

  • 1.3 Jídlo
  • 1.9 Obsluha
  • 2.4 Interiér
  • 870 Kč Cena

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Chorvatský mlýn - interiér

Horoměřická 3a, Praha 6, Horoměřice

Kuchyně: chorvatská, dary moře, rybí

Vlastnosti: farmářské produkty, parking, salónek, se psem, zahrádka

Otevřeno: 11.30–23, denně

+420 220 610 760

Na místě původního mlýna ze 17. století objevíte v Šáreckém údolí i kus Chorvatska. Tradiční recepty, sezonní menu, lanýže – a pochopitelně ryby a vína ze Středomoří.

O restauraci

Restaurace Chorvatský Mlýn stojí na místě původního mlýna ze 17. století v usedlosti Jenerálka sotva kilometr a půl od Evropské třídy uprostřed přírodní rezervace Divoká Šárka. Restaurace byla otevřena v roce 1999 chorvatským majitelem s cílem přiblížit část Středozemí do střední Evropy.

Pestrá nabídka středomořských specialit vyniká zejména čerstvostí surovin, které se dováží od Jaderského moře. V nabídce čerstvých ryb nechybí pražmy, mořští vlci, kambaly či ryby sv. Petra. Vinný lístek nabízí výborná chorvatská vína, ale také vína z Itálie, Francie či Moravy. Pro náročné jsou v nabídce i prestižní ročníková šampaňská vína, která se dokonale snoubí s rybími specialitami. Restaurace je dostupná autem či autobusem od metra A Bořislavky na Evropské třídě. Restaurace nabízí také cateringové služby. Zákazníci si tak mohou vychutnat to nejlepší z chorvatské kuchyně, kdekoliv chtějí.

Načítám ....