Buddha-Bar

  • 1.7 Jídlo
  • 1.9 Obsluha
  • 2.1 Interiér
  • 760 Kč Cena

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Buddha-Bar - interiér

Jakubská 8, Praha 1, Staré Město

Kuchyně: asijská, fusion

Vlastnosti: bezbariérová, farmářské produkty, salónek, se psem, živá hudba

Otevřeno: 18–24, st–so, 12–16, ne

+420 221 776 300

Prostoru dominuje socha Buddhy vysoká tři metry! Noblesní interiér, elegantní personál a kreativita současné panasijské kuchyně. Atmosféru doplňuje DJ, který hraje každý večer od 21 hodin hudbu ve stylu Buddha-Bar kompilací. Toto místo zcela pohltí vaše smysly.

Voráček Jan
Voráček Jan

Vystudoval střední gastronomickou školu v Praze, ale doma moc nepobyl, odcestoval pracovat do Řecka, kde se mu otevřel úplně nový svět kulinářského umění.

Pod vedením opravdových mistrů svého oboru, především filipínského mistra sushi a peruánské kuchyně se naplno rozvinula jeho vášeň pro gastronomii a vaření.

Od té doby se specializuje na asijskou a pacifickou kuchyni, které jsou pro něj srdcovou záležitostí a zároveň i neustálou motivací k dalšímu vzdělávání v oboru.

V roce 2008 nastoupil do nově otevřeného podniku Buddha bar jako řadový kuchař a postupně se vypracoval až do pozice šéfkuchaře, ve které působí dnes. S velkou pečlivostí vybírá ty nejlepší suroviny, ze kterých dokáže vykouzlit jedinečné speciality panasijské kuchyně i své originální recepty moderní kuchyně.

Načítám ....