Le Grill, The Grand Mark Hotel

  • 1.5 Jídlo
  • 1.6 Obsluha
  • 1.5 Interiér
  • 850 Kč Cena

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Le Grill, The Grand Mark Hotel - interiér

Hybernská 12, Praha 1, Nové Město

Kuchyně: bio, česká moderní, mezinárodní

Vlastnosti: bezbariérová, dětský koutek, farmářské produkty, parking, salónek, se psem, zahrádka, živá hudba

Otevřeno: 6.30–22.30, denně

+420 226 226 126

V noblesní restauraci si vychutnáte speciality mezinárodní a moderní české kuchyně z prvotřídních surovin dodaných českými farmáři, okořeněné čerstvě natrhanými bylinkami z hotelové bylinkové zahrádky. Za teplého počasí lze posedět v unikátní soukromé zahradě s barokní fontánou, která je ideálním prostředím pro snídani, lehký oběd či romantickou večeři.

Hlavsa Jaromír
Hlavsa Jaromír

Své kuchařské umění začal získávat v hotelu Alcron, kam po studiu gastronomie nastoupil a strávil zde celých šest let. Poté odcestoval sbírat nové zkušenosti do Velké Británie, kde se pod vedením opravdových mistrů vypracoval až na pozici šéfkuchaře hotelu Malmaison v Manchesteru. Následovala fine-diningová restaurace Linen, ve které také zastával pozici šéfkuchaře.

Po devíti letech opustil Velkou Británii a vrátil se zpět do Prahy. Nastoupil na pozici Executive Sous Chef v Augustine hotelu, kde mohl uplatnit nabyté kuchařské dovednosti. V současné době působí Jaromír v restauraci Le Grill, která je součástí luxusního hotelu The Grand Mark Prague.

Inspirací v přípravě pokrmů jsou mu především francouzské a moderní britské recepty. Jaromír rád pracuje s nejčerstvějšími lokálními surovinami.

Načítám ....