Palermo Pizzeria-ristorante

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Palermo Pizzeria-ristorante - interiér

Moskevská 1526/44, Karlovy Vary, Tuhnice

Kuchyně: dary moře, italská, regionální, středozemní

Vlastnosti: zahrádka

Otevřeno: 11–23, denně

+420 773 583 892

Jedna z nejstarších italských restaurací ve Varech. Specializují se na regionální neapolskou kuchyni, i navzdory sicilskému názvu. Rodilý neapolský šéfkuchař a celý tým jsou zárukou naprosté autentičnosti. Čerstvé sýry, uzeniny, nakladané ryby a veškerou zeleninu dovážejí jednou týdně přímo z hlavního města Kampánie. Těstoviny si vyrábějí sami a na pravou neapolskou pizzu používají mozzarellu nejvyšší kvality, drcená rajčata San Marzano D.O.P. a extra panenský olivový olej.

neapolská éra v karlovarském Palermu

Zveme Vás k návštěvě Pizzerie Palermo, jedné z nejstarších italských restaurací v Karlových Varech. Náš podnik se v současné době specializuje na regionální neapolskou kuchyň a pravou neapolskou pizzu. Jak název naší restaurace napovídá, čekali by jste sicilské speciality, ale my jsme se vydali jiným směrem.

Nabízíme neapolskou gastronomickou klasiku, která je v naší zemi dosud prakticky neznámá a pod vedením šéfkuchaře Luca Pirozzi, který přijel na angažmá do České republiky  se svým týmem přímo z Neapole, dostáváte záruku naprosté autentičnosti námi podávaných pokrmů. Většinu typických neapolských produktů jako jsou čerstvé sýry, uzeniny, nakladane ryby z Cetara a veškerou zeleninu si dovážíme z Neapole sami každé pondělí.

Všechny těstoviny si vyrábíme výhradně sami z neapolské mouky Caputo.

Nepolská pizza se vyznačuje vysokými okraji, což naznačuje perfektní vykynutí těsta, které vede k lehké stravitelnosti pizzy. Neapolská pizza se peče při teplotě 400-500°C a díky tomu se okrajích se vyskytují připálené puchýřky, které dávají pizze neopakovatelnou chuť páleného tvrdého dřeva.Na naší pizzu používáme výhradně mozzarellu nejvyšší kvality, ať už Fior di Latte, tak Bufala di Campana, drcená rajčata San Marzano D.O.P. a neapolský olivový olej extra virgen.
Naše restaurace je co se nabídky týče velmi specifická a je vhodná jak pro moderní lidi co rádi experimentují, tak pro zákazníky co nepolskou kuchyni již znají a oceňují, že získávají možnost jí pravidelně konzumovat zde v Karlových Varech.

Načítám ....