Carlsbad Plaza, ID Bar & Restaurant

Pro hlasování je nutné se Přihlásit

Carlsbad Plaza, ID Bar & Restaurant

Mariánskolázeňská 23, Karlovy Vary

Kuchyně: mezinárodní, fusion

Otevřeno: 18–01, denně

+420 352 441 194

Postarají se o zdraví vašeho těla i duše, přece jen jste v lázních. Moderní a zážitkové kulinární umění s dotekem „fusion“. Pečlivě si vybírají dodavatele a suroviny upravují šetrně, aby zachovali co nejvíc prospěšných látek. Designový loft bar #ID s večerní hudbou. Dress code: smart casual.
Nezapomenutelný zážitek

Jedinečná zážitková restaurace #ID Bar & Restaurant udává gastronomický diktát moderní kuchyni karlovarskému regionu. Inovace a trendy současné světové gastronomie představuje #ID restaurace ve svém rozmanitém menu moderní fusion kuchyně, která příjemně překvapí i velmi zkušené hodovníky a zachutná i těm největším gurmánům. V  restauraci se na výsluní dostává tradice, ta se však adaptuje pod rukama špičkových kuchařů na moderní způsob života a tak slovo dostává fusion styl pokrmů a dokonalá jednoduchá technika přípravy, která zajistí, že pocítíte čisté chutě a aroma každé suroviny.

 

Designový loft bar #ID vsadil na širokou nabídkou skvělých drinků a právě zde zažijete pravou chuť fenomenálních destilátů, populárních koktejlů a vyhlášených vín. Emoce a trendy se zde neprolínají “jen“ chuťových variací na talíři, ale také v křišťálově lesklých sklenkách s nejvybranějšími nápoji. Vše je obohaceno a umocněno večerními hudebními produkcemi a posezením v neopakovatelné atmosféře netradičních designových prostor, které vnáší do #ID baru a restaurantu novodobé trendy, které se nevyhýbají ani moderní gastronomii. Zavítejte pro nezapomenutelný zážitek, explozi chutí a emocí do #ID Bar & Restaurant.

Načítám ....